Hotel

Jednolôžková izba
Single

V jednolôžkovej izbe Single si pohodlne oddýchnete aj sami. K dispozícii máte LCD televízor, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj. V cene ubytovania sú zahrnuté taktiež raňajky a neobmedzený vstup do wellness a fitness centra.

100 Eur/noc

ZOBRAZIŤ DETAIL

Dvojlôžková izba
Štandard

Izba Štandard spĺňa vysoký štandard, na ktorý sú naši hostia zvyknutí. Poskytne vám maximálne pohodlie, aby ste si mohli vychutnať oddych v našom rezorte. Vo vybavení dvojlôžkovej izby je samozrejmosťou LCD televízor, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj. V cene ubytovania sú zahrnuté taktiež raňajky a neobmedzený vstup do wellness a fitness centra.

125 Eur/noc

ZOBRAZIŤ DETAIL

Dvojlôžková
izba
Superior

Superior je dvojlôžková priestranná izba s veľkou kúpeľnou, v ktorej sa budete  cítiť absolútne pohodlne. Pobyt v našom rezorte si tak naši hostia vychutnávajú aj večer v izbe. Medzi vybavením nechýba veľký LCD televízor, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj a plne vybavená kúpeľňa s francúzskou kozmetikou. A hneď potom, čo zaparkujete na vyhradenom parkovacom mieste iba pre vás, si môžete vychutnávať raňajky a neobmedzený vstup do wellness a fitness centra v cene ubytovania.

135 Eur/noc

ZOBRAZIŤ DETAIL

Mezonet
de Luxe

Mezonet de Luxe je poschodový apartmán oceňovaný za svoj dizajn a pohodlnosť. Hostia na ňom vyzdvihujú najmä netradičné dizajnové riešenie, ktoré v spojení s luxusným vybavením umocňuje zážitok z tohto mezonetového apartmánu. K dispozícii je pre hostí vyhradené parkovacie miesto, bezpečnostný trezor, mini automat na kávu a čaj, room service a luxusná francúzska kozmetika. V cene ubytovania sú zahrnuté taktiež raňajky a neobmedzený vstup do wellness a fitness centra.

165 Eur/noc

ZOBRAZIŤ DETAIL

Apartmán
Grand de Luxe

Apartmán Grand de Luxe je apartmán najvyššieho štandardu. Okrem luxusnej spálne je jeho súčasťou obývacia miestnosť, kuchyňa a jedáleň. Samozrejmosťou je vyhradené parkovacie miesto,  bezpečnostný trezor, minibar, room service či luxusná francúzska kozmetika. Za ideálne ubytovanie ho považujú najmä nároční hostia, ktorí si potrpia na luxus a služby na najvyššej úrovni.

250 Eur/noc

ZOBRAZIŤ DETAIL

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Obdarujte svojich blízkych
darčekovými poukazmi

Darčekové poukazy
je možné zakúpiť na služby: