Pobytové balíky

Rodinné prázdniny 2018

Potešte celú svoju rodinu prázdninami vo Village resort Hanuliak. Pripravili sme pre vás nezabudnuteľné spoločné chvíle v príjemnom prostredí Malej Fatry.

Pobyt rodinné prázdniny zahŕňa ubytovanie na 4 noci + 1 noc grátis s polpenziou - večere formou menu alebo bufetu. Užiť si môžete tiež neobmedzený wellness s detským bazénom a fitness.

už od 598 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Silvester 2018

Rozlúčte sa so starým rokom a privítajte ten nový štýlovo v swingovom štýle. Zažite krásny Silvester 2018 plný zábavy a zážitkov v srdci slovenskej prírody s rodinou a priateľmi.

Pobyt Silvester 2018 zahŕňa ubytovanie na 3 noci s polpenziou - večere formou menu alebo bufetu. Užiť si môžete tiež neobmedzený wellness s detským bazénom a fitness, vyskúšať môžete lezeckú stenu a pri dlhých zimných večeroch sa môžete zahriať v herni s biliardom a calcettom. 

Posledný deň v roku bude pre vás pripravené slávnostné 3-chodové MENU, candy bar, polnočná kapustnica, tombola, polnočný ohňostroj a nespútaná zábava v štýle SWING. 

už od 440 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Last minute 2018
vo Village resort Hanuliak

Využite výhodnú ponuku Last minute vo Village resort Hanuliak. Za zvýhodnenú cenu si vychutnáte 2 noci v našom rezorte s raňajkami a neobmedzeným wellness a fitness. Platnosť pobytu je do 20. 12. 2018 s výnimkou veľkonočných sviatkov. Zažijete neopakovateľné chvíle, ktoré nechajú všetky vaše starosti za dverami.

už od 145 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Romance Lux 2018

Prekvapte svoju polovičku romantickým pobytom alebo príďte osláviť vaše výročie do Village resort Hanuliak. Pripravíme pre vás romantickú večeru - 3-chodové menu s prípitkom, fľašu Prosecca na izbe a aróma masáž či oxygenoterapiu.

Romantický pobyt Romance Lux zahŕňa ubytovanie na 2 noci s raňajkami. Užiť si môžete tiež neobmedzený wellness a fitness.

už od 325 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Relax 2018

Oddýchnite si vo Village resort Hanuliak. Nechajte sa rozmaznávať na relaxačnom pobyte vo wellness alebo vyrazte za aktívnym oddychom na bicykloch. Vychutnajte si wellness a rašelinový zábal v cene pobytu.

 

už od 200 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Beauty

Zvýraznite svoju prirodzenú krásu prostredníctvom nášho Beauty balíka. Čaká na vás ubytovanie na 2 noci s neobmedzeným wellness a množstvo relaxačných a skrášľujucích procedúr. Máme pre vás prichystnú Oxygenoterapiu, refresh tváre, anticelulitídne ošetrenie či lymfodrenáž. 

 

už od 275 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Obdarujte svojich blízkych
darčekovými poukazmi

Darčekové poukazy
je možné zakúpiť na služby: