Pobytové balíky

Pobyt "Village"

Oddýchnite si a užite si našu pohostinnosť v čarovnom prostredí Malej Fatry. O ubytovanie na 2 noci s polpenziou, milý darček na izbe a neobmedzený vstup do wellness či fitness centra sa postaráme my. Vy budete mať za úlohu len relaxovať, oddychovať a čerpať energiu uprostred krásnej prírody.

už od 280 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobytový balík "Rodinné prázdniny"

Potešte celú svoju rodinu prázdninami vo Village resort Hanuliak. Pripravili sme pre vás nezabudnuteľné spoločné chvíle v príjemnom prostredí Malej Fatry.

Pobyt rodinné prázdniny zahŕňa ubytovanie na 5 nocí s polpenziou - večere formou menu alebo bufetu. Užiť si môžete tiež neobmedzený wellness s detským bazénom a fitness.

už od 770 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobytový balík    "Romantika"

Prekvapte svoju polovičku romantickým pobytom alebo príďte osláviť vaše výročie do Village resort Hanuliak. Pripravíme pre vás masáž, fľašu Prosecca a luxusnú kozmetiku v izbe. Romantický pobytový balík "ROMANTIKA"  zahŕňa ubytovanie pre 2 osoby na 1 noc s raňajkami. Užiť si môžete tiež neobmedzený wellness a fitness.

už od 175 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobytový balík "Wellness" 

Oddýchnite si vo Village resort Hanuliak. Nechajte sa rozmaznávať na relaxačnom pobyte vo wellness a vychutnajte si medovo-levanduľový zábal v cene pobytu.

 

už od 365 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt "Klasik" 

Vyskúšajte rašelinový zábal a masáž tváre počas pobytu Klasik. Ubytovanie na 3 noci s polpenziou a wellness vo Village resort Hanuliak poskytne priestor na váš neobmedzený relax.

 

už od 540 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Obdarujte svojich blízkych
darčekovými poukazmi

Darčekové poukazy
je možné zakúpiť na služby:


Village Resort Hanuliak v Bělé hodnocení