Pobytové balíky

Rodinné prázdniny 2020

Potešte celú svoju rodinu prázdninami vo Village resort Hanuliak. Pripravili sme pre vás nezabudnuteľné spoločné chvíle v príjemnom prostredí Malej Fatry.

Pobyt rodinné prázdniny zahŕňa ubytovanie na 5 nocí s polpenziou - večere formou menu alebo bufetu. Užiť si môžete tiež neobmedzený wellness s detským bazénom a fitness.

už od 770 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Last minute 2020
vo Village resort Hanuliak

Využite výhodnú ponuku Last minute vo Village resort Hanuliak. Za zvýhodnenú cenu si vychutnáte 2 noci v našom rezorte s raňajkami a neobmedzeným wellness a fitness. Platnosť pobytu je do 20. 12. 2020 s výnimkou veľkonočných sviatkov. Zažijete neopakovateľné chvíle, ktoré nechajú všetky vaše starosti za dverami.

už od 310 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Romance Lux 2020

Prekvapte svoju polovičku romantickým pobytom alebo príďte osláviť vaše výročie do Village resort Hanuliak. Pripravíme pre vás masáž, fľašu Prosecca a luxusnú kozmetiku v izbe.

Romantický pobyt Romance Lux zahŕňa ubytovanie pre 2 osoby na 1 noc s raňajkami. Užiť si môžete tiež neobmedzený wellness a fitness.

už od 195 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Relax 2020

Oddýchnite si vo Village resort Hanuliak. Nechajte sa rozmaznávať na relaxačnom pobyte vo wellness a vychutnajte si medovo-levanduľový zábal v cene pobytu.

 

už od 360 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Beauty

Zvýraznite svoju prirodzenú krásu prostredníctvom nášho Beauty balíka. Čaká na vás ubytovanie na 2 noci s neobmedzeným wellness a množstvom relaxačných a skrášľujúcich procedúr. Máme pre vás prichystané okamžité rozžiarenie očí, anticelulitídne ošetrenie či lymfodrenáž. 

 

už od 485 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Klasik 2020

Vyskúšajte rašelinový zábal a masáž tváre počas pobytu Klasik. Ubytovanie na 3 noci s polpenziou a wellness vo Village resort Hanuliak poskytne priestor na váš neobmedzený relax.

 

už od 550 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Senior 2020

Zažite jedinečné čaro Malej Fatry vo Village resort Hanuliak. Pre všetkých záujemcov nad 55 rokov sme pripravili zaujímavý balíček služieb pre aktívny odpočinok, ale aj relax s ubytovaním na 2 noci.

 

už od 330 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Obdarujte svojich blízkych
darčekovými poukazmi

Darčekové poukazy
je možné zakúpiť na služby: