Pobytové balíky

Rodinné prázdniny 2019

Potešte celú svoju rodinu prázdninami vo Village resort Hanuliak. Pripravili sme pre vás nezabudnuteľné spoločné chvíle v príjemnom prostredí Malej Fatry.

Pobyt rodinné prázdniny zahŕňa ubytovanie na 5 nocí s polpenziou - večere formou menu alebo bufetu. Užiť si môžete tiež neobmedzený wellness s detským bazénom a fitness.

už od 650 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Romance Lux 2019

Prekvapte svoju polovičku romantickým pobytom alebo príďte osláviť vaše výročie do Village resort Hanuliak. Pripravíme pre vás romantickú večeru:  3-chodové menu s prípitkom, fľašu prosecca na izbe a aróma masáž či oxygenoterapiu.

Romantický pobyt Romance Lux zahŕňa ubytovanie na 1 noc s raňajkami. Užiť si môžete tiež neobmedzený wellness a fitness.

už od 155 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Relax 2019

Oddýchnite si vo Village resort Hanuliak. Nechajte sa rozmaznávať na relaxačnom pobyte vo wellness alebo vyrazte za aktívnym oddychom na bicykloch. Vychutnajte si wellness a lymfodrenáž či oxygenoterapia v cene pobytu.

 

už od 206 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Beauty

Zvýraznite svoju prirodzenú krásu prostredníctvom nášho Beauty balíka. Čaká na vás ubytovanie na 2 noci s neobmedzeným wellness a množstvo relaxačných a skrášľujúcich procedúr. Máme pre vás prichystaný welcome drink, Oxygenoterapiu, refresh tváre, anticelulitídne ošetrenie či lymfodrenáž. 

 

už od 285 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Klasik 2019

Vyskúšajte levanduľovo - medový zábal počas pobytu Klasik. Ubytovanie na 3 noci s polpenziou vo Village resort Hanuliak poskytne priestor na váš neobmedzený relax a detský kútik radosť pre vaše deti

 

už od 280 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

Pobyt Senior 2019

Zažite jedinečné čaro Malej Fatry vo Village resort Hanuliak. Pre všetkých záujemcov nad 55 rokov sme pripravili zaujímavý balíček služieb pre aktívny odpočinok, ale aj relax s ubytovaním na 2 noci.

 

už od 280 Eur

ZOBRAZIŤ DETAIL BALÍKA

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Obdarujte svojich blízkych
darčekovými poukazmi

Darčekové poukazy
je možné zakúpiť na služby: