PRESS
napísali o nás


02. 02.

Najlepšie hotely pre lyžiarov - Village resort Hanuliak

Počas zimy si môžeme dopriať zimné športy. A keď si ich vychutnáme v spojení s dobrým hotelom, máme tie najlepšie predpoklady na úžasný dovolenkový čas.

Village resort Hanuliak patrí medzi tie TOP na Slovensku.

Čítať ďalej


06. 12.

Toto je jedinečný hotel pri Žiline. Vyrástlo tu miesto, na ktorom je oddych nutnosťou

Rodina je pre väčšinu ľudí základ. Hodnoty ako harmónia, láska, vzájomný rešpekt a súdržnosť sú dôležitými bodmi správne fungujúcej a plnohodnotnej rodiny.

Čítať ďalej


30. 11.

Hotelu sme ako rodina dali srdce

Rodina Hanuliaková si splnila svoj sen a vytvorila moderný hotel v srdci Malej Fatry. Samotný nápad postaviť hotel vznikol v hlave majiteľa hotela pána Jozefa Hanuliaka, ktorý sa dlhé roky venuje stavebnej činnosti. Inšpiráciu čerpal niekoľko rokov najmä vo svojej práci a cestovaní po svete. Cesta k vysnívanému hotelu nebola jednoduchá, no opäť sa držal svojho hesla “Všetko sa dá, len treba chcieť”. Na projekte najskôr pracoval sám, potom sa k nemu pridala aj dcéra Kristína a spoločnými silami vytvorili miesto s rodinnou atmosférou, kde vládne harmónia a srdečnosť. So sympatickou spolumajiteľkou Kristínou a marketingovou manažérkou Máriou sme sa porozprávali.

Čítať ďalej


30. 05.

Village Resort Hanuliak - My - naša Žilina

Nový a jedinečný Village resort Hanuliak sa nachádza v krásnej prírode Národného parku Malej Fatry v malebnej dedinke Belá, len 20 kilometrov od mesta Žilina.

Ak chcete zažiť atmosféru jednej z najpríťažlivejších lokalít Slovenska, vaše kroky by mali určite smerovať k nám.

Čítať ďalejVillage Resort Hanuliak v Bělé hodnocení