Village resort Hanuliak

Nezabudnuteľné zážitky v Malej Fatre

Village resort Hanuliak

váš kľúč k dokonalému relaxu

Jedinečný Village resort Hanuliak sa nachádza uprostred nádhernej prírody Národného parku Malá Fatra. Malebná dedinka Belá sa nachádza iba 20 kilometrov od mesta Žilina a známe kultúrne stredisko Terchová je vzdialené symbolických 6 km od nášho hotela. Zažite u nás atmosféru jednej z najlákavejších lokalít na Slovensku.

WELLNESS & SPA

Ponorte sa do sveta nášho luxusného wellness & spa.

ESTETICKÉ CENTRUM KRÁSY

Zvýraznite Vašu prirodzenú krásu vďaka špecializovaným procedúram.

CATERING

Objednajte si kompletný catering zostavený podľa Vašich predstáv.

LEZECKÁ STENA

Vyskúšajte najvyššiu indoor Lezeckú stenu na celom Slovensku.

Jedinečné Wellness & Spa centrum

Ponorte sa do sveta, v ktorom čas stráca svoj význam, a vychutnajte si jedinečnú atmosféru nášho luxusného wellness & spa. Okrem bazénového a saunového sveta na vás čaká množstvo lákavých masáží a procedúr ideálnych pre vaše zdravie.

Eventy & Konferencie

Village resort Hanuliak je ideálny pre usporiadanie kongresov, školení, seminárov, recepcií, rautov, plesov, banketov či svadieb. K dispozícii máte štýlové, moderne vybavené a plne klimatizované reprezentačné priestory počas dňa a moderné izby na večerný oddych.

Pobytové balíčky

vyberte si z našej jedinečnej ponuky

Preskúmajte ponuku zvýhodnený pobytových balíčkov a doprajte si relax uprostred malebnej prírody Malej Fatry vo Village Resort Hanuliak. V ponuke aj darčekové poukazy, ktorými môžete obdarovať svojich blízkych.